www.izmirmpal.com 'a taşındık.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.izmirmpal.com 'a taşındık.

Yeni sitemiz www.izmirmpal.com Lütfen tekrar üye olunuz.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce En iyi Rock Grupları???

+9
topmodel92
Seßoist_brn
gizli özne
götik
ThersoN
popping up
diego
legend
inha
13 posters
YazarMesaj
inha

Sizce En iyi Rock Grupları??? Empty
MesajKonu: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Ekim 14, 2006 11:37 am

Nirvana,HIM derim ben.
rosenrot
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePtsi Ekim 16, 2006 6:38 pm

rammstein Very Happy:D:D:D:D onların tarzı ayrı bi kategori Very Happy
legend

legend

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePtsi Ekim 16, 2006 7:20 pm

rammstein yazcagını tahmın ettım ama gercekten iiler dimi
rosenrot
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePtsi Ekim 16, 2006 7:30 pm

tapıyorum ben o adamlara ilk dinleyince hoşuna gidebilio ama sözlere de bakınca sevmeye başlıosun konu açıcam rammstein hakkında Very Happy
diego

diego

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePtsi Ekim 16, 2006 7:41 pm

linkin park
rage against the machine
korn
avril de fena deil Very Happy
popping up

popping up

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePerş. Ekim 19, 2006 7:53 pm

o kadar çok var ki
ThersoN

ThersoN

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Ekim 20, 2006 5:27 pm

Rammstein !!!
Anathema
R.h.c.p
Orphaned land.. daha daha .... aklıma gelince yazarım
götik

götik

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Ekim 28, 2006 12:24 pm

MANOWAR,SEBASTİANBACH,DREAM THEATRE,ENİGMA,MEGADETH,KİSS,SLAYER!
ANTHRAX!! Twisted Evil
AMATÖRLERDEN İSE TABULARASA VE TABİKİDE NARKOZZ!!!!!! Like a Star @ heaven Twisted Evil Laughing
gizli özne

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Ekim 28, 2006 7:37 pm

RHCP
pink floyd
queen
korn
çilekeş
Seßoist_brn

Seßoist_brn

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Ekim 28, 2006 7:39 pm

Nirvana
Anathema
bunları çift geçerım
http://www.seboistnet.com
topmodel92

topmodel92

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 9:49 pm

Sizce En iyi Rock Grupları??? Evanescence
Sizce En iyi Rock Grupları??? Blue-evanescence
Sizce En iyi Rock Grupları??? Evanescence
Sizce En iyi Rock Grupları??? Evanescence%20logo
Sizce En iyi Rock Grupları??? Amy%20lee%20linda
Sizce En iyi Rock Grupları??? 235112Amy%20Lee%20-%20wallpaper%2002

E V A N E S C E N C E
ThersoN

ThersoN

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 5:56 pm

fotograf mı yarıstırcaz..! cheers

Sizce En iyi Rock Grupları??? Col025ll0dq9.th
BigD

BigD

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 11:46 am

Children Of Bodom
Lacuna Coil
Anathema
Epica
Trivium
http://www.nbaturk.net
ELIF

ELIF

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 11:09 pm

SADECE Very Happy DDDDDDDUMAN
My Dying Bride

My Dying Bride

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 9:25 am

ThersoN demiş ki:
fotograf mı yarıstırcaz..! cheers

Sizce En iyi Rock Grupları??? Col025ll0dq9.th

seninkileride bi doğru düzgün göremiyoruz yiğitcim bunların şöyle doğru düzgün kıyafeti yok mu??bak amy'ye ne kadar NORMAL!!!! What a Face What a Face Very Happy Razz

METALLİCA derim Eva derim...sora dream theater var...eskilerden --ama hala var olan!!!--- DIO var...MOr ve Ötesi var...bayağı var aslında...değişik bi tarz green day var....var da var!!! study
Seßoist_brn

Seßoist_brn

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 9:58 am

placebo war, cradle war, soad war
http://www.seboistnet.com
My Dying Bride

My Dying Bride

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:08 am

Seßoist_brn demiş ki:
placebo war, cradle war, soad war

soad dio hala!!!çarpılcann...
ThersoN

ThersoN

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 6:48 pm

Selincim biz cıplak gezen ...her zaman patlamaya hazır ateşin tanrılarına tapıoruz... seni bilmem.. amy'i hic bilmem kusura bakma... metali-ka (ceymz) popomun kenarı (cok radikalim beah!)
anor

anor

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 8:24 pm

Metallica
Green Day
Linkin Park
Iron Maiden
Children of Bodom
New Found Glory (benden başka dinleyeni hiç görmedim)
Blink 182
Evanescence
Blind Guardian
Ha bide grup deli (ösym şarkısı Very Happy )
My Dying Bride

My Dying Bride

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 4:28 pm

ThersoN demiş ki:
Selincim biz cıplak gezen ...her zaman patlamaya hazır ateşin tanrılarına tapıoruz... seni bilmem.. amy'i hic bilmem kusura bakma... metali-ka (ceymz) popomun kenarı (cok radikalim beah!)

Yiğitcim zaten bana bi gün şöyle sansürlenmeyecek türden adamakıllı bi mesaj atsan rammstein dinlemeye başlıcam!!!!!yani eğer bu james'e dediğin lafla bana çok büyük bi laf attığını sanıyosan yanılıyosun ben artık işin argosuna kaçark saçma sapan cevap verenlere sölicek söz bulamıyorum ama şunu biliyorum ben hiçbir zaman o kullandığın kelimeleri kullanarak birilerini ezmem ve ezmeyeceğim Wink Wink
ThersoN

ThersoN

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 4:36 pm

My Dying Bride demiş ki:
ThersoN demiş ki:

Yiğitcim zaten bana bi gün şöyle sansürlenmeyecek türden adamakıllı bi mesaj atsan rammstein dinlemeye başlıcam!!!!!yani eğer bu james'e dediğin lafla bana çok büyük bi laf attığını sanıyosan yanılıyosun ben artık işin argosuna kaçark saçma sapan cevap verenlere sölicek söz bulamıyorum ama şunu biliyorum ben hiçbir zaman o kullandığın kelimeleri kullanarak birilerini ezmem ve ezmeyeceğim Wink Wink
sana ezdim dediysem orda ayıp etmisim amac ezmek deil burda biliyorsun beni Wink cok kızdıgım bi nokta var bu dunya bu sanat dalı o kadar geniski bilen bilmeyen herkes bisiyler yapmaya calısıyor millette bunu yiyiyor genellikle taklitten gecilmiyor su an sahneler bu durumda ununu eleyip elegini asmıs olması gereken insanlar biraz olsun bu dedigim taklit grubuna giriyor ya kendini yenileyeceksin ya da özgun olana taklit yapmayana kayacaksın bunu derken sırf Rammstein degil sen zaten istesen de Rammstein'i canı gonulden sevemezsin zaten kimseyi sevin diye zorlamadım ama özgun olmak biraz da insan olmak karakterli olmak demek konu Rammstein ya da Metallica farketmez eger Rammstein kendini yenileyemezse zaten bende onları dinlemeyi birakırım ...
My Dying Bride

My Dying Bride

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 4:56 pm

ya valla çok güzel konuşmuşsun yiğit Very Happy Wink Exclamation demek istediğini anlıyorum ama şu var ben metallica'yı çook seviyorum ve işin senin baktığın boyutuna pek bakmıyorum yani evet özellikle son albümle tamamen farklı bi hal alıpta piyasa olmuş olabilirler ama ben bi unforgiven'ı bi wherever i may roam'ı yada master of puppets'ı yada enter sadman ve daha bi çok şarkıyı hiçbişiye deişmem Very Happy Very Happy
ThersoN

ThersoN

MesajKonu: Geri: Sizce En iyi Rock Grupları???   Sizce En iyi Rock Grupları??? Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 4:46 pm

bende seni anlıyabiliyorum fakat ancak biliyosunki metallica şu an herkesin oyuncağı gibi oldu pek bi saygınlıgı kalmadı artık tabiyki de bu öznel bir dusunce bende metallica'nın eski sarkılarını severim ama artık cacık olmaz:) yani artık metallika hastasıyım demenin hic bi anlamı kalmadı cunku bir cok grup aldı basını gitti metallica cok ortada kaldı ne demek istedigi anladın sen buyuk ihtimalle, kırılmadıgına ve bana hak verdigin icin sevindim. yine de istedigini dinlemek seninle alakası disardan kimse mudahale edemez

Sizce En iyi Rock Grupları???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-