www.izmirmpal.com 'a taşındık.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.izmirmpal.com 'a taşındık.

Yeni sitemiz www.izmirmpal.com Lütfen tekrar üye olunuz.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selçuk hocayı tek geçerim!

+3
BlaCkeNed..
özgün_gs
suursuz_mc
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
BlaCkeNed..

BlaCkeNed..

selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 4:49 pm

herşey beklenir ondn..
_mustafa_

_mustafa_

MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 9:13 pm

selçuk hoca bize hep "b*k herifler" diyo.
bi tane daha ünlü sözü var eşşoğlu
NFZ

NFZ

MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 8:13 pm

ben hepinizin yerine tükürücem o ayının yüzüne arkadaşlar merak etmeyin. Very Happy selçuk hoca hayatımda gördüğüm en şerefsiz,en kaypak,en yüzsüz adamlardan biridir.kendisinden nefret ediyorum.bence sevenler daha selçuk hoca'yı tanıyamamış...

En son tarafından Perş. Mart 29, 2007 8:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
suursuz_mc

suursuz_mc

MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 8:14 pm

NFZ demiş ki:
ben hepinizin yerine tükürücem o ayının yüzüne arkadaşlar merak etmeyin. Very Happy selçuk hoca hayatımda gördüğüm en şerefsiz,en kaypak,en yüzsüz adamlardan biridir.kendisinden nefret ediyorum sevenede yuh diyorum.bence sevenler daha selçuk hoca'yı tanıyamamış...
çok saol Smile
NFZ

NFZ

MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 8:17 pm

suursuz_mc demiş ki:
NFZ demiş ki:
ben hepinizin yerine tükürücem o ayının yüzüne arkadaşlar merak etmeyin. Very Happy selçuk hoca hayatımda gördüğüm en şerefsiz,en kaypak,en yüzsüz adamlardan biridir.kendisinden nefret ediyorum sevenede yuh diyorum.bence sevenler daha selçuk hoca'yı tanıyamamış...
çok saol Smile

ne demek efendim onun yüzüne tükürmek benim için bir şeref... Very Happy
suursuz_mc

suursuz_mc

MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 8:18 pm

NFZ demiş ki:
suursuz_mc demiş ki:
NFZ demiş ki:
çok saol Smile

ne demek efendim onun yüzüne tükürmek benim için bir şeref... Very Happy
eh ozaman on-onbeş kez tükürde bizde rahat edelim Smile
ThersoN

ThersoN

MesajKonu: Geri: selçuk hocayı tek geçerim!   selçuk hocayı tek geçerim! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 3:39 pm

hep beraber... Twisted Evil

selçuk hocayı tek geçerim!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2